גיבוי נתונים ושחזור מידע

מחקרים מוכיחים כי למעלה מ-70% מעסקים קטנים ובינוניים שסבלו מאובדן מידע ארגוני לא שרדו את המשבר. מערכת הגיבוי המרוחק דואגת להעביר את כל המידע העסקי למיקום מרוחק ומאובטח שנגיש בכל עת ללא צורך בהפעלה ידנית.
 בנוסף, מערכת הגיבוי מאפשרת שחזור של קבצים באופן מיידי ישירות משרת הגיבוי מכל מקום שבו יש מחשב עם חיבור לאינטרנט, כולל אפשרות שחזור לגרסאות מוקדמות של קבצים עד 30 יום אחורה
יתרונות הגיבוי המרוחק:
  • המידע מוצפן ומאובטח בסטנדרט האבטחה בו משתמש הממשל האמריקאי – 128bit.
  • הגיבוי מנותר 24 שעות ביממה ולכן תקינותו ושלמותו מבטיח 100% אמינות בגיבוי.
  • דוח יומי עם סטאטוס הגיבוי נשלח באופן אוטומטי מידי יום לתיבת הדוא”ל של המשתמש.
שירותי גיבוי הם מצרך בסיסי, אשר בלעדיו המידע הרגיש המאוחסן ברשת הארגון מצוי בסכנה גדולה. הדרכים לגיבוי מורכבות  ומגוונות, ומיועדות לכמויות וסוגים שונים של מידע, אך כל שירותי הגיבוי נותנים מענה על אותו הצורך – אחסון נתונים ושמירתם למקרה ובו יאבד המידע המקורי.
שירותי גיבוי לביטחון עסקי
המידע המוחזק בידי ארגון או חברה הוא עצום, ומספר הנתונים העוברים שם מידי יום הוא אדיר. חלק מהנתונים הללו בעלי ערך רב, וההפסד במקרה שיאבדו או יימחקו עלול להיות בלתי הפיך. שריפות, הצפות וקריסות מערכות, לצד מחיקה אנושית, שגויה או מוכוונת, והשחתה או הרס מתוכננים – הצורך בשירותי גיבוי, עולה הן מחשש לנזקים טבעיים והן מחשש למעשי אנוש.
חברות הטכנולוגיה והמידע מודעות לצורך בגיבוי, וחברות רבות עבור שירותי מחשוב לעסקים מספקות לו מענה מקיף ומקצועי. יתרה מכך, שירותי גיבוי מתפתחים ומשתפרים לאין שיעור בשנים האחרונות, וכיום מוצעות בשוק שיטות מתקדמות ומגוונות, בהתאם לכל צורך.
שירותים מגוונים בהתאמה מלאה
 המגוון וההיצע הרחב של שירותי גיבוי ושחזור מידע הלך והתפתח בצורה מרשימה כאשר לחברתנו כלים וידע לשחזר מידע שאבד או נמחק.